Czołem!

Witaj na stronie Armii Królestwa Dreamlandu – miejscu, które wciąga maniaków wojskowości i pozwala im realizować się w różnorodny sposób. Jeśli więc należysz do nich do lepiej nie mogłeś trafić. Armia Królewska stoi dla Ciebie otworem i zaprasza w swoje szeregi.

Mikronacyjne siły zbrojne są fascynującym polem do działania, zapewniającym ogrom możliwości do urzeczywistniania własnych aspiracji i wyobrażeń co do tego, jak powinna wyglądać armia zorganizowana i działająca wedle właśnie Twoich rozkazów. Zaciągając się do niej będziesz mógł spróbować swoich sił w kilku komponentach sił zbrojnych, w kwaterach dowództw, na poligonach, w zbrojowniach i zakładach militarnych, a wreszcie wspinać się po drabinie kariery, by trafić w końcu do Sztabu Generalnego. To wszystko jest w zasięgu Twojej ręki.

Serwis niniejszy zapewnia możliwie największy zbiór wiedzy i informacji na temat funkcjonowania dreamlandzkich sił zbrojnych. Zbiór ten cały czas się rozrasta. Korzystaj z niego często, a jeśli widzisz możliwości jego rozbudowy lub poprawy – dołącz do naszej ekipy i twórz z nami pozycję Armii Królewskiej w Mikroświecie.